ONDERDELENTEKENING

PLD 182(10.094.81)

Printversie Download PDF PLD 182(10.094.81) Oliebuis Tandwielhuis PLD182 Schijf Standenknop O-ring 24x2 Huls tbv PLD182 PT schroef 40x16 As afdichting 25x40x7 As afdichting 25x42x7 Veerring Lager 6005 2RS Lager 23/16 6200/2rs1 Borgring 47x1,75 Hoofdas PLD182 O-Ring 28x1,5 Waterpas Drukveer 0,5x3,5x11,5mm Kogel 3,5 Borgring AV 25 Hoofdas tandwiel comp. PLD182 Passchijf 15x21x1 Borgring 15/1  DIN 471 Spie A4 x 4 x45 Schakeltandwiel PLD182 Slipkoppeling As tbv Slipkoppeling PLD182 Remschijf slipkoppeling PLD182 Tandwiel slipkoppeling PLD182 Drukschijf sl.koppeling PLD182 Veerring 28x14,2x1,5 Moer BM 10x1 (speciaal) tussenlagerschild PLD182 Lager 6001/2RSH-C3 Naaldlager HK 0808 Pakking PLD182 Centreerstift  4x12 schroef M4 x 85  PLD182 Motorhuis PLD182 Afdichting handgreep PLD182 Veld  PLD182 Ledhouder Koolborstelhouderplaat PLD182 Schroef m4x10 metrisch Koolborstelset Tandveerring A4,3 Schroef M4x6 Klemplaatje koolborstelhouder Schroef M4x8 Isolatiefolie kb houder PLD182 Koelplaatje Print PLD182 Printplaat Schroef M4x8 Moer M3 vierkant verzinkt Handgreep 2 delig PLD182 Schakelaar PLD182 Kabeltule Trekontlastingsklem Zelft schroef 4,2x16 din7981 Aansluitsnoer met beveiliging Schroef Schroef M4x6 O-Ring 3,68x1,78 NBR Ontstoringscondensator Zelft. schroef HC 4,8x25 Inbusbout M5x25 luchtgeleiderring PLD182 Anker PLD182 Lager 23/2  6000 2RSH-C3 Kogellagerkap (lager 6000) Afdichting 15x21x3 Kap motorhuis  PLD182 Waterpas rond PLD182 Schroef M5x45 handgreep O-Ring 1/8" Blindstop tandwielhuis 1/8" Lagerplaat PLD182 Lager 6001/2RSH-C3 Afdichtings ring PLD182 borgveer SW10  PLD182 Kraan Bev. plaatje voor zijhandgreep Wateraanvoer slang compleet Kogelkraan O-Ring 1/4" Aansluitnippel MS (Gardena)
Positie Artikelnummer Omschrijving Favorieten
2 10.198.02 Oliebuis
3 10.198.03 Tandwielhuis PLD182
4 10.198.04 Schijf
5 10.198.05 Standenknop
6 10.198.06 O-ring 24x2
7 10.198.07 Huls tbv PLD182
11 10.198.11 PT schroef 40x16
12 10.198.12 As afdichting 25x40x7
13 10.198.13 As afdichting 25x42x7
14 10.207.31 Veerring
15 10.575.06 Lager 6005 2RS
16 10.238 Lager 23/16 6200/2rs1
17 10.200.45 Borgring 47x1,75
18 10.198.18 Hoofdas PLD182
19 10.201.69 O-Ring 28x1,5
20 10.200.95 Waterpas
21 10.805.62 Drukveer 0,5x3,5x11,5mm
22 10.805.63 Kogel 3,5
23 10.198.23 Borgring AV 25
24 10.198.24 Hoofdas tandwiel comp. PLD182
27 10.198.25 Passchijf 15x21x1
28 10.618 Borgring 15/1 DIN 471
29 10.198.28 Spie A4 x 4 x45
30 10.198.30 Schakeltandwiel PLD182
34 10.198.41 Slipkoppeling
35 10.198.35 As tbv Slipkoppeling PLD182
38 10.198.38 Remschijf slipkoppeling PLD182
39 10.198.39 Tandwiel slipkoppeling PLD182
42 10.198.37 Drukschijf sl.koppeling PLD182
43 10.200.22 Veerring 28x14,2x1,5
44 10.201.12 Moer BM 10x1 (speciaal)
45 10.198.45 tussenlagerschild PLD182
46 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
47 10.203.21 Naaldlager HK 0808
48 10.198.36 Pakking PLD182
49 10.381.40 Centreerstift 4x12
51 10.198.46 schroef M4 x 85 PLD182
53 10.198.53 Motorhuis PLD182
54 10.198.54 Afdichting handgreep PLD182
55 10.198.55 Veld PLD182
56 10.381.26 Ledhouder
57 10.198.57 Koolborstelhouderplaat PLD182
58 08.002.11 Schroef m4x10 metrisch
59 10.198.48 Koolborstelset
60 10.200.10 Tandveerring A4,3
61 10.200.82 Schroef M4x6
62 10.198.56 Klemplaatje koolborstelhouder
63 10.210.46 Schroef M4x8
64 10.198.58 Isolatiefolie kb houder PLD182
65 10.198.59 Koelplaatje Print PLD182
66 10.198.42 Printplaat
67 10.210.46 Schroef M4x8
68 08.001.04 Moer M3 vierkant verzinkt
69 10.198.60 Handgreep 2 delig PLD182
70 10.198.61 Schakelaar PLD182
71 10.519 Kabeltule
72 10.520 Trekontlastingsklem
73 49.060.05 Zelft schroef 4,2x16 din7981
74 10.203.18 Aansluitsnoer met beveiliging
75 08.002.31 Schroef
76 10.200.82 Schroef M4x6
78 10.200.20 O-Ring 3,68x1,78 NBR
79 10.515 Ontstoringscondensator
80 10.204.01 Zelft. schroef HC 4,8x25
81 10.203.30 Inbusbout M5x25
82 10.198.62 luchtgeleiderring PLD182
83 10.198.63 Anker PLD182
84 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
85 10.805.72 Kogellagerkap (lager 6000)
87 10.200.21 Afdichting 15x21x3
90 10.198.64 Kap motorhuis PLD182
91 10.198.65 Waterpas rond PLD182
93 10.200.72 Schroef M5x45
95 10.204.44 handgreep
103 10.200.31 O-Ring 1/8"
104 10.200.30 Blindstop tandwielhuis 1/8"
105 10.198.66 Lagerplaat PLD182
106 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
107 10.198.67 Afdichtings ring PLD182
108 10.198.68 borgveer SW10 PLD182
109 10.204.53 Kraan
110 10.201.33 Bev. plaatje voor zijhandgreep
111 10.201.31 Wateraanvoer slang compleet
112 10.201.32 Kogelkraan
113 10.200.66 O-Ring 1/4"
114 10.200.68 Aansluitnippel MS (Gardena)
Terug naar het overzicht