ONDERDELENTEKENING

MXT 110 B(10.100.20)

Printversie Download PDF MXT 110 B(10.100.20) Motorkap Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981 Koolborstelset  6,3x10x18 Motorhuis Pakking Lager 608 2RSH - C3 Tandwielhuis Tandwielas Tussenastandwiel Lager 6003/2RSH-C3 Hoofdas M14x2 Passchijf 17/24x0,2 DIN 988-PS Hoofdastandwiel Schroef Kabelslang Centreerstift  4x12 Lagerschild Doorvoerring HV 1305 Beugelgreep voor Beugelgreep achter Afdekdop voor beugel Aansluitsnoer neopreen Kabeltule Trekontlastingsklem Schroef HC 4,2x13 Schakelaar variabel Ontstoringscondensator Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981 Plaatschroef 4,5x22 cyl. Schroef (kruis) m6 x 16 Veerring M6 Afdekdopje handgreep Handgreeppaar Handgreep blind Koolborstel houderset Veerring B4 Zelft. schroef ZM4x12 Anker Lager 608 2RSH - C3 O-ring 22x0,5 LUCHTGELEIDERRING Veldwikkeling Schroef C 3,9x60 Borgring 28/1,2 DIN 472 Lager 6001/2RSH-C3 Borgring 10/1
Positie Artikelnummer Omschrijving Favorieten
1 10.699.35 Motorkap
2 10.568 Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981
3 10.699.02 Koolborstelset 6,3x10x18
4 10.699.36 Motorhuis
5 10.699.37 Pakking
6 10.512 Lager 608 2RSH - C3
7 10.699.38 Tandwielhuis
8 10.699.31 Tandwielas
9 10.720.19 Tussenastandwiel
10 10.623 Lager 6003/2RSH-C3
11 10.720.16 Hoofdas M14x2
12 10.720.23 Passchijf 17/24x0,2 DIN 988-PS
13 10.720.22 Hoofdastandwiel
14 10.202.23 Schroef
15 10.699.32 Kabelslang
16 10.381.40 Centreerstift 4x12
17 10.699.39 Lagerschild
18 10.572.19 Doorvoerring HV 1305
19 10.699.34 Beugelgreep voor
20 10.699.33 Beugelgreep achter
21 10.197.41 Afdekdop voor beugel
22 40.390 Aansluitsnoer neopreen
23 10.519 Kabeltule
24 10.520 Trekontlastingsklem
25 10.201.78 Schroef HC 4,2x13
26 10.572.03 Schakelaar variabel
27 10.515 Ontstoringscondensator
28 10.568 Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981
29 10.563 Plaatschroef 4,5x22 cyl.
30 08.002.25 Schroef (kruis) m6 x 16
31 08.003.16 Veerring M6
32 10.573.14 Afdekdopje handgreep
33 10.572.05 Handgreeppaar
34 10.573.09 Handgreep blind
35 10.720.06 Koolborstel houderset
36 10.201.38 Veerring B4
37 10.202.02 Zelft. schroef ZM4x12
38 10.699.40 Anker
39 10.512 Lager 608 2RSH - C3
40 10.720.11 O-ring 22x0,5
41 10.202.22 LUCHTGELEIDERRING
42 10.699.41 Veldwikkeling
43 10.197.35 Schroef C 3,9x60
44 10.530 Borgring 28/1,2 DIN 472
45 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
46 10.573.22 Borgring 10/1
Terug naar het overzicht