ONDERDELENTEKENING

EZR 22 R R/L(10.087.12)

Printversie Download PDF EZR 22 R R/L(10.087.12) Kap motorhuis Plaatschroef HC4,8X50 DIN7981 Anker Lager 608 2RSH - C3 Borgring 28/1,2 DIN 472 Koolborstel houderset Koolborstelset Veerring B4 Zelft. schroef ZM4x12 Drukschijf Borgring 11/1 O-ring 22x0,5 Naaldlager   HK 0810 Lager 6001/2RSH-C3 Tussenlagerschild Pakking Tussenbehuizing Rondselas klein Tussentandwiel 34 Z Tussentandwiel Beugel achter Ontstoringscondensator Handgreep Kabeltule Trekontlastingsklem Schroef HC 4,2x13 Aansluitsnoer QWPK groen 2x1mm Schakelaar EZR22R Tandwielhuis Naaldlager Rondselas groot Tussenas omkeer tandwiel Hoofdastandwiel Borgring 42/1,75 Lager 23/2 6004/2RS1 Hoofdas rechts Hoofdas links Spie Borgring 20x1,2 DIN 471 Luchtgeleidering Schroef C 3,9x60 Veldwikkeling Motorhuis Centreerstift  4x12 Schroef Metaalschroef M5x40 Pakking Veerring m5 Handgreep beugel deel 2 Doorvoerring HV 1305 Beschermdop rubber Aansluitdraad Magneetring EBS 125 serie Veerring M6 Schroef (kruis) m6 x 16 Schroef PT 50x30 Schroef (PT) 5,1x40 Aansluitsnoer 1 - 2dr Printplaat Zelftappende schroef HC 2,9x13 Potentiometer Opvulstuk Beschermkap schakelaar Isolatiefolie Tussenblok Omschakelaar Aansluitdraad Aansluitdraad omschakelaar
Positie Artikelnummer Omschrijving Favorieten
1 10.699.06 Kap motorhuis
2 08.002.08 Plaatschroef HC4,8X50 DIN7981
3 10.742.03 Anker
4 10.512 Lager 608 2RSH - C3
5 10.530 Borgring 28/1,2 DIN 472
6 10.720.06 Koolborstel houderset
7 10.742.04 Koolborstelset
8 10.201.38 Veerring B4
9 10.202.02 Zelft. schroef ZM4x12
10 10.381.31 Drukschijf
11 10.529 Borgring 11/1
12 10.720.11 O-ring 22x0,5
13 10.527 Naaldlager HK 0810
14 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
15 10.699.15 Tussenlagerschild
16 10.699.14 Pakking
17 10.742.05 Tussenbehuizing
18 10.742.06 Rondselas klein
19 10.699.09 Tussentandwiel 34 Z
20 10.742.07 Tussentandwiel
21 10.742.08 Beugel achter
23 10.515 Ontstoringscondensator
24 10.742.09 Handgreep
25 10.519 Kabeltule
26 10.520 Trekontlastingsklem
27 10.201.78 Schroef HC 4,2x13
28 10.390 Aansluitsnoer QWPK groen 2x1mm
29 10.806.29 Schakelaar EZR22R
30 10.742.10 Tandwielhuis
31 10.534 Naaldlager
32 10.742.11 Rondselas groot
33 10.742.12 Tussenas
34 10.742.13 omkeer tandwiel
35 10.742.14 Hoofdastandwiel
36 10.205.18 Borgring 42/1,75
37 10.533 Lager 23/2 6004/2RS1
38 10.742.15 Hoofdas rechts
39 10.742.16 Hoofdas links
40 10.742.17 Spie
41 10.561 Borgring 20x1,2 DIN 471
42 10.201.76 Luchtgeleidering
43 10.197.35 Schroef C 3,9x60
44 10.742.18 Veldwikkeling
45 10.742.19 Motorhuis
46 10.381.40 Centreerstift 4x12
47 10.202.23 Schroef
48 10.742.20 Metaalschroef M5x40
49 10.742.21 Pakking
50 08.003.25 Veerring m5
51 10.699.24 Handgreep beugel deel 2
52 10.572.19 Doorvoerring HV 1305
53 10.699.18 Beschermdop rubber
54 10.742.22 Aansluitdraad
55 10.740.06 Magneetring EBS 125 serie
56 08.003.16 Veerring M6
57 08.002.25 Schroef (kruis) m6 x 16
58 10.699.19 Schroef PT 50x30
59 10.201.66 Schroef (PT) 5,1x40
60 10.201.77 Aansluitsnoer 1 - 2dr
61 10.742.23 Printplaat
62 10.200.08 Zelftappende schroef HC 2,9x13
63 10.742.24 Potentiometer
64 10.200.07 Opvulstuk
65 10.699.21 Beschermkap schakelaar
66 10.742.25 Isolatiefolie
67 10.742.26 Tussenblok
68 10.742.27 Omschakelaar
69 10.742.28 Aansluitdraad
70 10.202.14 Aansluitdraad omschakelaar
Terug naar het overzicht