ONDERDELENTEKENING

EST 350.2(10.098.89)

Printversie Download PDF EST 350.2(10.098.89)
Positie Artikelnummer Omschrijving Favorieten
1 08.000.60 Binnenzeskantbout cilin m10x20
2 10.210.63 Drukschijf
3 10.215.01 Spanflens
4 10.215.02 Metaalschroef
5 10.215.03 Beschermkap
6 10.215.04 Zeskantbout
7 10.215.05 Metaalschroef
8 10.215.06 Rubber beschermingsplug
9 10.215.07 Beschermhuls tbv kap
10 10.215.08 Stofkap
11 10.215.09 Sluitring
12 08.001.00 Moer(zeskant) m6 (8.8)
13 10.215.10 Hoofdas
14 10.215.11 Spie
15 10.621 Lager 6203/2RS1
16 10.215.12 Lagerschild
17 10.215.13 O-ring
18 10.215.14 Hoofdastandwiel
19 10.215.15 Zekeringsring voor as
20 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
21 10.215.16 Tandwielhuis
22 10.215.17 Borgring voor as
23 10.210.49 Lager 6202 2RS
24 10.215.18 Afdichtring
25 10.215.19 Drukveer
26 10.215.20 Huls
27 10.215.21 Vergrendelpen
28 10.215.22 Anker
29 10.215.23 Isolatieschijf
30 10.200.17 Lager 629
31 10.215.24 Lagerkap
32 10.215.25 Luchtgeleidering
33 10.215.26 Plaatschroef
34 08.003.25 Veerring m5
35 10.215.27 Veldwikkeling
36 10.215.28 Motorhuis
37 10.215.29 Koolborstelhouder set
38 10.215.30 Koolborstels set
39 10.215.31 Koolborsteldop set
40 10.575.45 Inbusbout M5x55
41 10.215.32 Kap
42 10.210.78 Schroef M4x14
43 10.210.82 Ring A5,3
44 10.215.33 Stelschroef
45 10.215.34 Rotatie-as
46 10.215.35 Schakelaar
47 10.215.36 Trekontlasting
48 10.215.37 Ontstoringscondensator
49 10.215.38 Afstandsbus
50 10.575.46 Veerring 8,4
51 10.215.02 Metaalschroef
52 10.519 Kabeltule
53 40.390 Aansluitsnoer neopreen
54 10.381.22 Ring 10
55 10.215.40 Knop
56 10.215.41 Torsieveer
57 10.215.42 Metaalschroef
58 08.001.31 Moer(zeskant) m10 verzinkt
59 10.215.43 Metaalschroef
60 10.215.44 Borgpen
61 10.383.05 O-ring
62 10.205.42 Asborgring
63 10.215.45 Rubber bus
64 10.215.46 Inbussleutel
65 10.210.17 Veerring M10
66 10.215.47 Aanslag
67 10.215.48 Klemplaat
68 10.215.49 Vergrendeling
69 10.204.10 Stift 6x36 tbv afzuigkap
70 10.215.50 Steun
71 10.215.51 Metaalschroef
72 10.575.44 Veerring A8
73 10.215.52 Splitpen
74 10.215.53 Stift
75 10.215.54 Geleidingspen
76 10.215.55 Draadstang
77 10.215.56 Voetplaat
78 10.215.57 Metaalschroef
79 10.215.58 Afdekplaat
80 10.215.59 Geleiderplaat
81 10.215.60 Aanloopbegrenzer
82 10.215.61 Rubber pootje
83 10.215.62 Handgreep
84 10.215.63 Bevestigingsstuk
85 10.210.66 Schroef (torx) 4,2x16
86 10.215.39 Plaatschroef
Terug naar het overzicht