ONDERDELENTEKENING

EPF 1503(10.098.06)

Printversie Download PDF EPF 1503(10.098.06) Schroef cyl. HM5x12 DIN 7985 Afdekkap Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981 Anker Lager 608 2RSH - C3 Borgring 28/1,2 DIN 472 Koolborstelhouder set Koolborstelset Veerring B4 Zelft. schroef ZM4x12 Drukschijf Borgring 9/1 O-ring 22x0,5 PT-schroef 50x35 Lager 6001/2RSH-C3 Tandwiellagerschild Tandwielhuis Magneetring EBS 125 serie Wormafdichting Zelftappende schroef HC 2,9x13 O-Ring 28x1,5 Lager 6003/2RSH-C3 Hoofdas Borgring 40/1,75 Bus Hoofdastandwiel 33z Wormafdichting Borgring 14/1 O-Ring 85x1,78 Naaldlager   HK 0810 Binnenzeskantbout cilin m10x20 Ring 10 Motorhuis Veld compleet Schroef C 3,9x60 Luchtgeleidering Handgreep Handgreep twee delen Kabeltule Aansluitsnoer QWPK groen 2x1mm Schroef HC 4,2x13 Trekontlastingsklem Schakelaar Centreerstift  4x12 Ontstoringscondensator Plaatschroef 4,5x22 cyl. Plaatschroef hc4,2x16 din 7981 Aansluitsnoer 2 - 2dr Opvulstuk Afzuigingskap O-Ring 35x4 NBR 70 Diepteaanslag Vleugelmoer m6 Schroef cyl. HM5x12 DIN 7985 Veerring m5 Stofring Stofring houder O-ring 157x4
Positie Artikelnummer Omschrijving Favorieten
0 10.698.03 Schroef cyl. HM5x12 DIN 7985
1 10.201.65 Afdekkap
2 10.568 Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981
3 10.740.50 Anker
4 10.512 Lager 608 2RSH - C3
5 10.530 Borgring 28/1,2 DIN 472
6 10.572.10 Koolborstelhouder set
7 10.197.07 Koolborstelset
8 10.201.38 Veerring B4
9 10.202.02 Zelft. schroef ZM4x12
10 10.381.31 Drukschijf
11 10.381.18 Borgring 9/1
12 10.720.11 O-ring 22x0,5
13 10.197.01 PT-schroef 50x35
14 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
15 10.740.07 Tandwiellagerschild
16 10.381.44 Tandwielhuis
17 10.740.06 Magneetring EBS 125 serie
18 10.381.02 Wormafdichting
19 10.200.08 Zelftappende schroef HC 2,9x13
20 10.201.69 O-Ring 28x1,5
21 10.623 Lager 6003/2RSH-C3
22 10.381.13 Hoofdas
23 10.381.20 Borgring 40/1,75
24 10.197.24 Bus
25 10.381.01 Hoofdastandwiel 33z
26 10.740.08 Wormafdichting
27 10.575.23 Borgring 14/1
28 10.201.72 O-Ring 85x1,78
29 10.527 Naaldlager HK 0810
30 08.000.60 Binnenzeskantbout cilin m10x20
31 10.381.22 Ring 10
32 10.699.01 Motorhuis
34 10.197.34 Veld compleet
35 10.197.35 Schroef C 3,9x60
36 10.201.76 Luchtgeleidering
37 10.381.16 Handgreep
41 10.381.30 Handgreep twee delen
42 10.519 Kabeltule
43 10.390 Aansluitsnoer QWPK groen 2x1mm
44 10.201.78 Schroef HC 4,2x13
45 10.520 Trekontlastingsklem
46 10.197.46 Schakelaar
47 10.381.40 Centreerstift 4x12
48 10.515 Ontstoringscondensator
49 10.563 Plaatschroef 4,5x22 cyl.
50 10.521 Plaatschroef hc4,2x16 din 7981
51 10.201.79 Aansluitsnoer 2 - 2dr
52 10.200.07 Opvulstuk
53 10.381.45 Afzuigingskap
54 10.740.54 O-Ring 35x4 NBR 70
55 10.381.46 Diepteaanslag
56 08.001.06 Vleugelmoer m6
57 10.698.03 Schroef cyl. HM5x12 DIN 7985
58 08.003.25 Veerring m5
59 10.381.47 Stofring
60 10.381.48 Stofring houder
61 10.381.49 O-ring 157x4
Terug naar het overzicht