ONDERDELENTEKENING

EHM 162 S(10.065.01)

Printversie Download PDF EHM 162 S(10.065.01) Anker Lager 23/2  6000 2RSH-C3 Kogellagerkap (lager 6000) Luchtgeleidering Stator (veld) Zelft. schroef HC 4,2x25 Motorhuis Koolborstelhouder afdekkap Schroef HC 4,2x13 Koolborstelhouder set Koolborstelset Opvulstuk Plaatschroef HC4,8X50 DIN7981 Zelftappende schroef HC 2,9x13 Handgreepkappen Kabeltule Aansluitsnoer QWPK groen 2x1mm Schakelaar Ontstoringscondensator Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981 Plaatschroef HC4,2x22 DIN 7981 Trekontlastingsklem Schroef HC 4,2x13 Lagerschild Lager 6001/2RSH-C3 Borgring 28/1,2 DIN 472 Borgring 11/1 Naaldlager   HK 0810 Passtift (gekarteld) 5x12 Tandwielhuis Pakking Schroef (kruis) m5 x 25 Hoofdas M14x2 Passtift 6x6x11mm Lager 23/2  6205/2RS1 Lager 23/2 6004/2RS1 Passchijf 20/28x0,1 din 988-ps Hoofdastandwiel Borgring 20x1,2 DIN 471 Lager 23/2  6000 2RSH-C3 Koppelingstandwiel Tussenas 2 Tussenas 1 Tussenastandwiel Beugelgreep Schroef (kruis) m6 x 16 Veerring M6 Veerring m5 Plug voor handgreepkap Dichtring 6 Handgreep
Positie Artikelnummer Omschrijving Favorieten
1 10.572.22 Anker
2 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
3 10.805.72 Kogellagerkap (lager 6000)
4 10.200.03 Luchtgeleidering
5 10.572.04 Stator (veld)
6 10.201.01 Zelft. schroef HC 4,2x25
7 10.200.02 Motorhuis
8 10.200.04 Koolborstelhouder afdekkap
9 10.201.78 Schroef HC 4,2x13
10 10.572.10 Koolborstelhouder set
11 10.572.08 Koolborstelset
13 10.200.07 Opvulstuk
14 08.002.08 Plaatschroef HC4,8X50 DIN7981
15 10.200.08 Zelftappende schroef HC 2,9x13
16 10.720.02 Handgreepkappen
17 10.519 Kabeltule
18 10.390 Aansluitsnoer QWPK groen 2x1mm
19 10.720.04 Schakelaar
20 10.515 Ontstoringscondensator
21 10.568 Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981
22 10.720.10 Plaatschroef HC4,2x22 DIN 7981
23 10.520 Trekontlastingsklem
24 10.201.78 Schroef HC 4,2x13
25 10.720.13 Lagerschild
26 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
27 10.530 Borgring 28/1,2 DIN 472
28 10.529 Borgring 11/1
29 10.527 Naaldlager HK 0810
30 10.200.24 Passtift (gekarteld) 5x12
31 10.720.14 Tandwielhuis
32 10.572.37 Pakking
33 08.002.24 Schroef (kruis) m5 x 25
34 10.572.16 Hoofdas M14x2
35 10.572.17 Passtift 6x6x11mm
36 10.535 Lager 23/2 6205/2RS1
37 10.533 Lager 23/2 6004/2RS1
38 10.485 Passchijf 20/28x0,1 din 988-ps
39 10.720.20 Hoofdastandwiel
40 10.561 Borgring 20x1,2 DIN 471
41 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
42 10.572.41 Koppelingstandwiel
43 10.720.24 Tussenas 2
44 10.720.25 Tussenas 1
45 10.720.27 Tussenastandwiel
46 10.720.28 Beugelgreep
47 08.002.25 Schroef (kruis) m6 x 16
48 08.003.16 Veerring M6
49 08.003.25 Veerring m5
50 10.201.57 Plug voor handgreepkap
51 10.573.28 Dichtring 6
52 10.720.29 Handgreep
Terug naar het overzicht