ONDERDELENTEKENING

EHB 32/4.2(10.036)

Printversie Download PDF EHB 32/4.2(10.036) Anker Lager 23/2  6000 2RSH-C3 Kogellagerkap (lager 6000) Luchtgeleidering Veldwikkeling Koolborstelhouder set Koolborstelset Opvulstuk Veerring m5 Vetkamer afdichting Schroef Motorhuis Ontstoringscondensator Kap motorhuis zonder sleuf Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981 Rubber handgreep Aansluitsnoer neopreen Tussenlagerschild Borgring 11/1 Lager 6001/2RSH-C3 Borgring 28/1,2 DIN 472 Tandwielhuis Plaatschroef HC5,3x38 DIN 7981 Schakelgaffel 2 Schakelgaffel 1 Schakelpal compleet EHR Naaldlager   HK 0810 Passchijf tbv naaldlager Pakking Centr.stift tussenlagerschild Hoofdas Spie 6x6x22mm Borgring 55/2 Passchijf tbv lager 6006 Lager 6006 2rs Lager 23/2  6000 2RSH-C3 Naaldlager   HK 0810 Koppeling kompleet Schakelas 1 Spie Passchijf 16/22x0.5 Koppelings helft tandwiel Schotelveer 28x12,2x1 DIN 2093 Drukschijf Passchijf 16/22x0.5 Sluitveer (9) Schakelas 2 Passchijf 5x5x28mm DIN 8856 Versnel. tandwiel 1 Spie 6x6x22mm Versnel. tandwiel 2 Borgring 47x1,75 Lager 6005 2RS Passchijf 25 x 0,1 Hoofdas tandwiel Borgring 24/1,2 Handgreep 2 delig Schakelaar mixer variabel Kabeltule Trekontlastingsklem Plaatschroef hc4,2x16 din 7981 Plaatschroef 5,5x32 Plaatschroef 5,5x32 Drukschijf
Positie Artikelnummer Omschrijving Favorieten
1 10.572.32 Anker
2 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
3 10.805.72 Kogellagerkap (lager 6000)
4 10.507 Luchtgeleidering
5 10.574.15 Veldwikkeling
6 10.572.10 Koolborstelhouder set
7 10.572.08 Koolborstelset
8 10.200.07 Opvulstuk
9 08.003.25 Veerring m5
10 10.574.16 Vetkamer afdichting
11 08.002.31 Schroef
12 10.572.01 Motorhuis
13 10.515 Ontstoringscondensator
14 10.572.42 Kap motorhuis zonder sleuf
15 10.568 Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981
16 10.573.21 Rubber handgreep
17 40.390 Aansluitsnoer neopreen
18 10.574.17 Tussenlagerschild
19 10.529 Borgring 11/1
20 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
21 10.530 Borgring 28/1,2 DIN 472
22 10.574.18 Tandwielhuis
23 10.572.14 Plaatschroef HC5,3x38 DIN 7981
24 10.574.19 Schakelgaffel 2
25 10.574.20 Schakelgaffel 1
26 10.553 Schakelpal compleet EHR
27 10.527 Naaldlager HK 0810
28 10.574.21 Passchijf tbv naaldlager
29 10.572.13 Pakking
30 10.381.34 Centr.stift tussenlagerschild
31 10.574.22 Hoofdas
32 10.550 Spie 6x6x22mm
33 10.574.23 Borgring 55/2
34 10.574.24 Passchijf tbv lager 6006
35 10.574.25 Lager 6006 2rs
36 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
37 10.527 Naaldlager HK 0810
38 10.574.26 Koppeling kompleet
39 10.574.27 Schakelas 1
40 10.560 Spie
41 10.624 Passchijf 16/22x0.5
42 10.574.28 Koppelings helft tandwiel
43 10.542 Schotelveer 28x12,2x1 DIN 2093
44 10.740.52 Drukschijf
45 10.624 Passchijf 16/22x0.5
46 10.575.18 Sluitveer (9)
47 10.574.29 Schakelas 2
48 10.642 Passchijf 5x5x28mm DIN 8856
50 10.574.30 Versnel. tandwiel 1
52 10.550 Spie 6x6x22mm
53 10.574.31 Versnel. tandwiel 2
54 10.200.45 Borgring 47x1,75
55 10.575.06 Lager 6005 2RS
56 10.574.32 Passchijf 25 x 0,1
57 10.574.33 Hoofdas tandwiel
58 10.574.34 Borgring 24/1,2
59 10.516 Handgreep 2 delig
60 10.140 Schakelaar mixer variabel
61 10.519 Kabeltule
62 10.520 Trekontlastingsklem
63 10.521 Plaatschroef hc4,2x16 din 7981
64 10.523 Plaatschroef 5,5x32
65 10.523 Plaatschroef 5,5x32
66 10.740.52 Drukschijf
Terug naar het overzicht