ONDERDELENTEKENING

EHB 32/2.2 R R/L(10.045.01)

Printversie Download PDF EHB 32/2.2 R R/L(10.045.01) Anker Veldwikkeling Motorhuis Luchtgeleidering Koolborstelhouder set Opvulstuk Koolborstelset Pasring Veerring B4 Zelft. schroef ZM4x12 Lager 23/2  6000 2RSH-C3 Magneetring Kogellagerkap (lager 6000) Printplaat Omschakelaar R/L Plaatschroef 3,9x9,5 DIN 7981 Afdekkap Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981 Tussenblok handgreep Stelwiel pot. meter Draai potentiometer 100k ohm Ontstoringscondensator Handgreeppaar Schakelaar Aansluitsnoer neopreen Kabeltule Trekontlastingsklem Plaatschroef hc4,2x16 din 7981 Plaatschroef 5,5x32 Zelftappende schroef HF 5,5x50 Tussenlagerschild Borgring 28/1,2 DIN 472 Lager 6001/2RSH-C3 Borgring 11/1 Plaatschroef HC5,3x38 DIN 7981 Naaldlager   HK 0810 Pakking Centr.stift tussenlagerschild Tandwielhuis Lager 23/2  6000 2RSH-C3 Naaldlager RNA 4900 Passchijf tbv naaldlager Lager 6005 2RS Borgring 47x1,75 Lager 6006 2rs Passchijf voor lager 6006 Borgring 55/2 Tussenas 1 koppelingstandwiel Koppelings helft tandwiel Tussenas tandwiel 1 Spie 5x5x10 Drukschijf 2 Drukschijf Sluitveer (9) Schotelveer 28x12,2x1 DIN 2093 Koppeling compleet Tussenas 2 Passchijf 5x5x28mm DIN 8856 Versnellingstandwiel Schakelgaffel Schakelpal compleet EHR Tussenas 3 Tussenastandwiel Hoofdas Hoofdas tandwiel Passchijf 25 x 0,1 Passtift B6x6x20 Borgring 24/1,2 Rubber handgreep Kunststof pin Vetkamer afdichting Aansluitkabel Aansluitdraad omschakelaar Pot.meter 220 Ohm
Positie Artikelnummer Omschrijving Favorieten
1 10.574.40 Anker
2 10.574.41 Veldwikkeling
3 10.572.01 Motorhuis
4 10.507 Luchtgeleidering
5 10.572.10 Koolborstelhouder set
6 10.200.07 Opvulstuk
7 10.572.08 Koolborstelset
8 10.574.42 Pasring
9 10.201.38 Veerring B4
10 10.202.02 Zelft. schroef ZM4x12
11 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
12 10.740.01 Magneetring
13 10.805.72 Kogellagerkap (lager 6000)
14 10.421.01 Printplaat
15 10.202.00 Omschakelaar R/L
16 10.571 Plaatschroef 3,9x9,5 DIN 7981
17 10.381.29 Afdekkap
18 10.568 Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981
19 10.574.43 Tussenblok handgreep
20 10.574.44 Stelwiel pot. meter
21 10.430 Draai potentiometer 100k ohm
22 10.515 Ontstoringscondensator
23 10.573.20 Handgreeppaar
24 10.598 Schakelaar
25 40.390 Aansluitsnoer neopreen
26 10.519 Kabeltule
27 10.520 Trekontlastingsklem
28 10.521 Plaatschroef hc4,2x16 din 7981
29 10.523 Plaatschroef 5,5x32
30 10.574.45 Zelftappende schroef HF 5,5x50
31 10.574.46 Tussenlagerschild
32 10.530 Borgring 28/1,2 DIN 472
33 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
34 10.529 Borgring 11/1
35 10.572.14 Plaatschroef HC5,3x38 DIN 7981
36 10.527 Naaldlager HK 0810
37 10.572.13 Pakking
38 10.381.34 Centr.stift tussenlagerschild
39 10.574.47 Tandwielhuis
40 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
41 10.574.48 Naaldlager RNA 4900
42 10.574.21 Passchijf tbv naaldlager
43 10.575.06 Lager 6005 2RS
44 10.200.45 Borgring 47x1,75
45 10.574.25 Lager 6006 2rs
46 10.574.49 Passchijf voor lager 6006
47 10.574.23 Borgring 55/2
48 10.574.50 Tussenas 1
49 10.574.51 koppelingstandwiel
50 10.574.28 Koppelings helft tandwiel
51 10.574.52 Tussenas tandwiel 1
52 10.575.09 Spie 5x5x10
53 10.574.53 Drukschijf 2
54 10.740.52 Drukschijf
55 10.575.18 Sluitveer (9)
56 10.542 Schotelveer 28x12,2x1 DIN 2093
57 10.574.54 Koppeling compleet
58 10.574.55 Tussenas 2
59 10.642 Passchijf 5x5x28mm DIN 8856
60 10.574.56 Versnellingstandwiel
61 10.574.57 Schakelgaffel
62 10.553 Schakelpal compleet EHR
63 10.574.58 Tussenas 3
64 10.574.59 Tussenastandwiel
65 10.574.22 Hoofdas
66 10.574.33 Hoofdas tandwiel
67 10.574.32 Passchijf 25 x 0,1
68 10.574.60 Passtift B6x6x20
69 10.574.34 Borgring 24/1,2
70 10.573.21 Rubber handgreep
71 10.574.61 Kunststof pin
72 10.574.62 Vetkamer afdichting
73 10.574.63 Aansluitkabel
74 10.202.14 Aansluitdraad omschakelaar
201 10.431 Pot.meter 220 Ohm
Terug naar het overzicht