ONDERDELENTEKENING

EDB 480.1(10.098.79)

Printversie Download PDF EDB 480.1(10.098.79)
Positie Artikelnummer Omschrijving Favorieten
1 10.381.29 Afdekkap
2 10.568 Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981
3 10.211.01 Anker
4 10.211.02 Motorhuis
5 10.572.10 Koolborstelhouder set
6 10.201.38 Veerring B4
7 10.202.02 Zelft. schroef ZM4x12
8 10.572.08 Koolborstelset
9 10.211.03 Veldwikkeling
10 10.381.41 Luchtgeleidering
11 10.530 Borgring 28/1,2 DIN 472
12 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
13 10.529 Borgring 11/1
14 10.211.04 Lagerschild
15 10.696.03 Parker handgreep
16 10.805.72 Kogellagerkap (lager 6000)
17 10.211.05 Handgreeppaar
18 10.806.29 Schakelaar EZR22R
19 10.515 Ontstoringscondensator
20 10.201.78 Schroef HC 4,2x13
21 10.520 Trekontlastingsklem
22 10.200.07 Opvulstuk
23 10.519 Kabeltule
24 10.390 Aansluitsnoer QWPK groen 2x1mm
25 10.521 Plaatschroef hc4,2x16 din 7981
26 10.563 Plaatschroef 4,5x22 cyl.
28 10.211.06 Tandwielhuis
29 08.002.31 Schroef
30 10.512 Lager 608 2RSH - C3
31 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
32 10.381.39 Metaalschroef M6x10 (Verz. kop
33 10.211.07 Excentrisch wiel
34 10.211.08 Flens
35 10.211.09 Naaldlager
36 10.211.10 Opvulbus
37 10.211.11 Geleidingslager achter
38 10.211.12 Drukker
39 10.211.13 Geleidingslager voor
40 10.202.84 Naaldlager
41 10.211.14 Stelschroef M8x16
43 10.211.15 Cylinderstift
44 10.210.85 Schroef M6x12
49 10.211.16 Schroef M8x14
50 10.211.17 Beugelgreep
51 10.203.92 Rubbergreep
52 10.211.18 Zwaard
53 10.200.28 Passtift 5m6x12
54 10.211.19 Keerring
55 08.000.63 Metaalschroef M6x20
57 10.211.22 Zaagbladopname rechts
58 10.211.23 Zaagbladopname links
59 10.211.20 Zaagblad beschermer
60 10.211.21 Inbussleutel
62 10.211.24 Pakking
Terug naar het overzicht