ONDERDELENTEKENING

EBS 235.1(10.097.51)

Printversie Download PDF EBS 235.1(10.097.51)
Positie Artikelnummer Omschrijving Favorieten
1 10.211.25 Motor
2 10.211.26 Steunplaat
3 10.211.27 Schroef M8x30
4 10.211.28 Bevestigingsplaat
5 10.211.29 Schroef M8x20
6 10.211.30 Segment voor stofkap
7 10.211.31 Stofkap
8 10.203.38 Slangklem
9 10.210.81 Inbusbout M5x12
10 10.203.76 Metaalschroef M5 x12
11 10.211.32 Afzuigaansluiting stofkapzijde
12 12.340.05 Borstelring EBS 235.1
13 10.210.82 Ring A5,3
14 10.211.33 Afzuigaansluiting zuilzijde
15 10.211.34 Afzuigslang
16 10.211.35 Lager
17 10.211.36 Condensator
18 10.211.37 U-profiel
19 10.211.38 Afstandsbus
20 08.001.25 Moer(zelfborg.) m8 (8.8)
21 10.211.39 Afstandsstang
22 10.211.40 Schroef M10x18
23 10.210.17 Veerring M10
24 10.575.46 Veerring 8,4
25 10.575.29 Cilinderschroef M8x20
26 10.575.24 Ring 15
27 10.618 Borgring 15/1 DIN 471
28 10.211.41 Wiel
29 10.211.42 Schroef M8x90
30 10.211.43 Zuil
31 10.211.44 Afdekplaat
32 10.211.45 Schroef M5x20
33 10.575.46 Veerring 8,4
34 10.211.46 Klem hendel
35 10.211.47 Klemplaat
36 10.211.48 Steunhouder
37 10.211.49 Adapter
38 10.740.54 O-Ring 35x4 NBR 70
40 10.211.50 Bevestigingsplaat met bout
41 36.005 Mantelleiding neopreen
42 10.211.51 Schroef M10x16
43 10.211.52 Stuurstang
44 10.203.92 Rubbergreep
45 10.211.53 Isolatieplaat
46 10.211.54 Aansluitdoos
47 10.575.32 Schakelaar
48 10.575.03 Kabeltule
49 10.211.55 Schroef M5x35
50 10.211.56 Stang
51 10.206.64 Moer M8
52 10.575.44 Veerring A8
53 10.575.46 Veerring 8,4
54 10.211.57 Stang + greep
55 10.211.58 Bevestigings plaat
56 10.211.59 Wielas
57 10.211.60 Klemblok
58 10.211.61 Schroef M10x40
59 10.211.62 Schroef M10x30
60 10.211.63 Geleidestang
61 10.211.64 Dopmoer M8
62 10.211.65 Moer M10
63 10.211.66 Houder
64 10.211.67 Ring
65 10.211.68 Montageplaat
66 10.211.69 Schroef M6x25
67 10.575.46 Veerring 8,4
68 10.215.51 Metaalschroef
69 10.211.70 Schroef M6x20
70 12.327.30 Diamantschijf 235 - EBS 235.1
71 10.211.71 Schroef M5x16
72 10.211.72 Buisklem
73 10.211.73 Schroef M6x40
74 10.205.71 Ring 6,4
75 10.215.46 Inbussleutel
76 10.211.74 Aansluitkast
77 10.211.75 Montageplaat
78 10.211.76 Schroef M10x12
79 10.381.22 Ring 10
80 10.211.77 Schroef M10x30
81 10.211.78 Stift 6m6x18
Terug naar het overzicht