ONDERDELENTEKENING

EBS 1802 (SH) (10.097.41/42)

Printversie Download PDF EBS 1802 (SH)        (10.097.41/42) Anker Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981 Afdekkap Borgring 32/1,5 Koolborstelhouder set Koolborstelset Veerring B4 Zelft. schroef ZM4x12 Pensleutel voor spanmoer M14 Steeksleutel M14 Kogellagerkap (lager 6000) Plaatschroef HC5,3x38 DIN 7981 Kogellager 6002 2rsh c3 Tussenlagerschild Tandwielhuis Borgring 15/1  DIN 471 Lager 6904 2 RS Borgring 17/1 Trillingsdemper Lager 23/2 6004/2RS1 Hoofdas Viltring 30 x 42 x 5 mm Hoofdastandwiel + pralschijf O-Ring 94x2 Naaldlager   HK 0810 Motorhuis Ledhouder Led lampje Veldwikkeling Metaalschroef M6x10 (Verz. kop Luchtgeleidering PT-Schroef Torx 5x20 Beugelgreep Doorvoerring HV 1305 Afdekdop voor beugel Handgreeppaar Kabeltule Aansluitsnoer QWPK groen 2x1mm Schroef HC 4,2x13 Trekontlastingsklem Schakelaar Centreerstift  4x12 Ontstoringscondensator Schakeldraad Printplaat Schroef Isolatieslang Veerring m5 Plaatschroef 4,5x22 cyl. Spanmoer M14
Positie Artikelnummer Omschrijving Favorieten
1 10.381.36 Anker
2 10.568 Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981
3 10.381.29 Afdekkap
5 10.381.21 Borgring 32/1,5
6 10.572.10 Koolborstelhouder set
7 10.572.08 Koolborstelset
8 10.201.38 Veerring B4
9 10.202.02 Zelft. schroef ZM4x12
10 12.340.00 Pensleutel voor spanmoer M14
11 12.340.02 Steeksleutel M14
12 10.805.72 Kogellagerkap (lager 6000)
13 10.572.14 Plaatschroef HC5,3x38 DIN 7981
14 10.381.23 Kogellager 6002 2rsh c3
15 10.381.09 Tussenlagerschild
16 10.381.03 Tandwielhuis
17 10.618 Borgring 15/1 DIN 471
18 10.805.44 Lager 6904 2 RS
19 10.381.19 Borgring 17/1
20 10.197.04 Trillingsdemper
21 10.533 Lager 23/2 6004/2RS1
22 10.381.37 Hoofdas
23 10.381.32 Viltring 30 x 42 x 5 mm
25 10.381.07 Hoofdastandwiel + pralschijf
28 10.197.39 O-Ring 94x2
29 10.527 Naaldlager HK 0810
31 10.381.38 Motorhuis
32 10.381.26 Ledhouder
33 10.381.27 Led lampje
34 10.381.10 Veldwikkeling
35 10.381.39 Metaalschroef M6x10 (Verz. kop
36 10.381.41 Luchtgeleidering
37 10.381.42 PT-Schroef Torx 5x20
38 10.197.40 Beugelgreep
39 10.572.19 Doorvoerring HV 1305
40 10.197.41 Afdekdop voor beugel
41 10.572.05 Handgreeppaar
42 10.519 Kabeltule
43 10.390 Aansluitsnoer QWPK groen 2x1mm
44 10.201.78 Schroef HC 4,2x13
45 10.520 Trekontlastingsklem
46 10.197.46 Schakelaar
47 10.381.40 Centreerstift 4x12
48 10.515 Ontstoringscondensator
49 10.699.20 Schakeldraad
50 10.381.11 Printplaat
51 10.207.24 Schroef
52 10.381.43 Isolatieslang
53 08.003.25 Veerring m5
54 10.563 Plaatschroef 4,5x22 cyl.
55 12.341.05 Spanmoer M14
Terug naar het overzicht