ONDERDELENTEKENING

EBS 125.4 RO(10.097.25)

Printversie Download PDF EBS 125.4 RO(10.097.25) Afdekkap Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981 Anker O-Ring 28x1,5 Borgring 28/1,2 DIN 472 Koolborstelhouderset Koolborstelset Veerring B4 Zelft. schroef ZM4x12 Pensleutel voor spanmoer M14 Steeksleutel M14 O-ring 22x0,5 PT-schroef 50x35 Lager 6902 2z Tandwiellagerschild Tandwielhuis Passchijf 20x1x28 DIN 988 Wormafdichting Spanmoer M14 Steunflens voor M14 as Lager 6003/2RSH-C3 Hoofdas Borgring 40/1,75 Bus Hoofdastandwiel Wormafdichting Borgring 14/1 O-Ring 85x1,78 Naaldlager   HK 0810 Stelwiel Houder voor potentiometer Draai potentiometer 100k ohm Motorhuis Veld compleet Schroef C 3,9x60 Luchtgeleidering Schroef Torx 5x20 Beugelgreep Doorvoerring HV 1305 Afdekdop voor beugel Handgreeppaar Kabeltule Aansluitsnoer QWPK groen 2x1mm Schroef HC 4,2x13 Trekontlastingsklem Schakelaar Centreerstift  4x12 Ontstoringscondensator Aansluitdraad Printplaat Parker HC 2,9 x 13 Schakeldraad pot. meter Veerring m5 Plaatschroef 4,5x22 cyl. Trillingsdemper Schroef M6x8 Veerring M6
Positie Artikelnummer Omschrijving Favorieten
1 10.201.65 Afdekkap
2 10.568 Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981
3 10.197.03 Anker
4 10.201.69 O-Ring 28x1,5
5 10.530 Borgring 28/1,2 DIN 472
6 10.201.85 Koolborstelhouderset
7 10.197.07 Koolborstelset
8 10.201.38 Veerring B4
9 10.202.02 Zelft. schroef ZM4x12
10 12.340.00 Pensleutel voor spanmoer M14
11 12.340.02 Steeksleutel M14
12 10.720.11 O-ring 22x0,5
13 10.197.01 PT-schroef 50x35
14 10.197.14 Lager 6902 2z
15 10.740.07 Tandwiellagerschild
16 10.574.02 Tandwielhuis
17 10.740.17 Passchijf 20x1x28 DIN 988
18 10.574.01 Wormafdichting
19 12.341.05 Spanmoer M14
20 12.341.00 Steunflens voor M14 as
21 10.623 Lager 6003/2RSH-C3
22 10.197.22 Hoofdas
23 10.381.20 Borgring 40/1,75
24 10.197.24 Bus
25 10.197.25 Hoofdastandwiel
26 10.740.08 Wormafdichting
27 10.575.23 Borgring 14/1
28 10.201.72 O-Ring 85x1,78
29 10.527 Naaldlager HK 0810
30 10.197.08 Stelwiel
31 10.740.31 Houder voor potentiometer
32 10.430 Draai potentiometer 100k ohm
33 10.699.01 Motorhuis
34 10.197.34 Veld compleet
35 10.197.35 Schroef C 3,9x60
36 10.201.76 Luchtgeleidering
37 10.197.36 Schroef Torx 5x20
38 10.197.02 Beugelgreep
39 10.572.19 Doorvoerring HV 1305
40 10.197.41 Afdekdop voor beugel
41 10.197.09 Handgreeppaar
42 10.519 Kabeltule
43 10.390 Aansluitsnoer QWPK groen 2x1mm
44 10.201.78 Schroef HC 4,2x13
45 10.520 Trekontlastingsklem
46 10.197.46 Schakelaar
47 10.381.40 Centreerstift 4x12
48 10.515 Ontstoringscondensator
49 10.742.22 Aansluitdraad
50 12.341.02 Printplaat
51 10.574.07 Parker HC 2,9 x 13
52 10.197.10 Schakeldraad pot. meter
53 08.003.25 Veerring m5
54 10.563 Plaatschroef 4,5x22 cyl.
56 10.197.04 Trillingsdemper
57 10.197.38 Schroef M6x8
58 08.003.16 Veerring M6
Terug naar het overzicht