ONDERDELENTEKENING

AUTOMIX 90(10.090.40)

Printversie Download PDF AUTOMIX 90(10.090.40) Anker compleet Veldwikkeling Motorhuis Luchtgeleidering Ontstoringscondensator Koolborstelhouder set Koolborstelset Veerring B4 Zelft. schroef ZM4x12 Lager 23/2  6000 2RSH-C3 Kogellagerkap (lager 6000) Afdekkap Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981 Aansluitdoos Plaatschroef HC5,3x38 DIN 7981 Schakelaar Kabeltule Tussenleiding Lagerschild Centr.stift tussenlagerschild Lager 6001/2RSH-C3 Borgring 28/1,2 DIN 472 Borgring 11/1 Pakking Naaldlager HK1010 Naaldlager   HK 0810 Tandwielhuis Lager 6001/2RSH-C3 Lager 23/2  6000 2RSH-C3 Hoofdas Spie B6x6x20A Lager 6005 2RS Lager 23/2 6004/2RS1 Passchijf 20/28x0,1 din 988-ps Hoofdastandwiel Borgring 20x1,2 DIN 471 Tussenas Spie 5x5x10 Tandwiel Tussenas nr 2 Tandwiel tbv as nr 2 Tussenas nr 1 Tandwiel gekarteld 1 Tandwiel gekarteld 2 Veerring 25/12,2x0,9 Ring 12/ 0,5 Ring Sluitveer (9) Koppeling kompl. + pos. 41,45 Tule schakelkast Schakelkast Schakelaar Beschermplaatje Zelft. schroef HC 4,2x25 Aansluitsnoer QWPK groen 2x1mm Onderstel Bout(tap)zeskant m10x60 (8.8) Moer(zeskant) m10 verzinkt Vergrendelblokje Vergrendelpen lang Rubberwiel Ring 15 Borgring 14/1 Metaalschroef m5x30 geg.kruis Beveiligings clip tbv rooster Ring 5,3 Moer  (zelfborg.) m5(8.8) vz Zwenkwiel 105x85 Cilinderschroef M8x20 Veerring 8,4 Moer(zelfborg.)  m8 (8.8) Veiligheidspin Borgpen Stang voor wagen Bout(tap)zeskant m6 x 35 (4.6) Ring 6,4 Moer(zeskant) m6 (8.8) Vergrendelpen kort Veer kort Parker handgreep Rooster Afdekdop frame Cilinderschroef M8x20 Veerring A8 Veer lang Inbusbout M5x55 Moer  (zelfborg.) m5(8.8) vz Veerring m5
Positie Artikelnummer Omschrijving Favorieten
1 10.575.00 Anker compleet
2 10.575.01 Veldwikkeling
3 10.572.01 Motorhuis
4 10.572.33 Luchtgeleidering
5 10.515 Ontstoringscondensator
6 10.572.10 Koolborstelhouder set
7 10.572.08 Koolborstelset
9 10.201.38 Veerring B4
10 10.202.02 Zelft. schroef ZM4x12
11 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
12 10.805.72 Kogellagerkap (lager 6000)
13 10.381.29 Afdekkap
14 10.568 Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981
15 10.575.02 Aansluitdoos
16 10.572.14 Plaatschroef HC5,3x38 DIN 7981
17 10.575.32 Schakelaar
19 10.575.03 Kabeltule
20 10.575.51 Tussenleiding
21 10.575.52 Lagerschild
22 10.381.34 Centr.stift tussenlagerschild
23 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
24 10.530 Borgring 28/1,2 DIN 472
25 10.529 Borgring 11/1
26 10.572.37 Pakking
27 10.528 Naaldlager HK1010
28 10.527 Naaldlager HK 0810
29 10.575.53 Tandwielhuis
30 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
31 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
32 10.575.48 Hoofdas
33 10.575.05 Spie B6x6x20A
34 10.575.06 Lager 6005 2RS
36 10.533 Lager 23/2 6004/2RS1
37 10.485 Passchijf 20/28x0,1 din 988-ps
38 10.575.07 Hoofdastandwiel
39 10.561 Borgring 20x1,2 DIN 471
40 10.575.08 Tussenas
41 10.575.09 Spie 5x5x10
42 10.575.10 Tandwiel
43 10.575.11 Tussenas nr 2
44 10.575.12 Tandwiel tbv as nr 2
45 10.575.13 Tussenas nr 1
46 10.575.14 Tandwiel gekarteld 1
47 10.575.15 Tandwiel gekarteld 2
48 10.201.51 Veerring 25/12,2x0,9
49 10.575.16 Ring 12/ 0,5
50 10.575.17 Ring
51 10.575.18 Sluitveer (9)
52 10.575.19 Koppeling kompl. + pos. 41,45
54 10.575.33 Tule schakelkast
55 10.575.34 Schakelkast
56 10.700.10 Schakelaar
57 10.575.54 Beschermplaatje
58 10.201.01 Zelft. schroef HC 4,2x25
59 10.390 Aansluitsnoer QWPK groen 2x1mm
201 10.575.37 Onderstel
202 08.000.70 Bout(tap)zeskant m10x60 (8.8)
203 08.001.31 Moer(zeskant) m10 verzinkt
204 10.575.55 Vergrendelblokje
205 10.575.56 Vergrendelpen lang
207 10.575.38 Rubberwiel
208 10.575.24 Ring 15
209 10.575.23 Borgring 14/1
210 08.000.96 Metaalschroef m5x30 geg.kruis
211 10.575.39 Beveiligings clip tbv rooster
212 10.575.26 Ring 5,3
213 08.001.24 Moer (zelfborg.) m5(8.8) vz
214 10.575.40 Zwenkwiel 105x85
215 10.575.29 Cilinderschroef M8x20
216 10.575.46 Veerring 8,4
217 08.001.25 Moer(zelfborg.) m8 (8.8)
218 10.575.41 Veiligheidspin
219 10.575.27 Borgpen
221 10.575.42 Stang voor wagen
222 08.000.08 Bout(tap)zeskant m6 x 35 (4.6)
223 10.205.71 Ring 6,4
224 08.001.00 Moer(zeskant) m6 (8.8)
225 10.575.57 Vergrendelpen kort
226 10.575.58 Veer kort
227 10.696.02 Parker handgreep
228 10.575.59 Rooster
229 10.575.31 Afdekdop frame
230 10.575.29 Cilinderschroef M8x20
231 10.575.44 Veerring A8
232 10.575.60 Veer lang
234 10.575.45 Inbusbout M5x55
235 08.001.24 Moer (zelfborg.) m5(8.8) vz
236 08.003.25 Veerring m5
Terug naar het overzicht