ONDERDELENTEKENING

AUTOMIX 1801(10.090.21)

Printversie Download PDF AUTOMIX 1801(10.090.21) Anker compleet Veldwikkeling Motorhuis Luchtgeleidering Ontstoringscondensator Koolborstelhouder set Koolborstelset Veerring B4 Zelft. schroef ZM4x12 Lager 23/2  6000 2RSH-C3 Kogellagerkap (lager 6000) Afdekkap Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981 Aansluitdoos Plaatschroef HC5,3x38 DIN 7981 Schakelaar Kabeltule Aansluitsnoer QWPK groen 2x1mm Lagerschild Centr.stift tussenlagerschild Lager 6001/2RSH-C3 Borgring 28/1,2 DIN 472 Borgring 11/1 Pakking Naaldlager HK1010 Naaldlager   HK 0810 Tandwielhuis Lager 6001/2RSH-C3 Lager 23/2  6000 2RSH-C3 Hoofdas Spie B6x6x20A Lager 6005 2RS Lager 23/2 6004/2RS1 Passchijf 20/28x0,1 din 988-ps Hoofdastandwiel Borgring 20x1,2 DIN 471 Tussenas Spie 5x5x10 Tandwiel Tussenas nr 2 Tandwiel tbv as nr 2 Tussenas nr 1 Tandwiel gekarteld 1 Tandwiel gekarteld 2 Veerring 25/12,2x0,9 Ring 12/ 0,5 Ring Sluitveer (9) Koppeling kompl. + pos. 41,45 Frame voor kuip As tbv frame Rubber wiel A/125/35/G Borgring 14/1 Ring 15 Steunstang Beschermplaat Ring 5,3 Borgpen Moer(zeskant) m10 verzinkt Bout(tap)zeskant m10x60 (8.8) Veiligheidspin Kartelknop M8x25 Cilinderschroef M8x20 Veerring A8 Rooster tbv frame Afdekdop frame
Positie Artikelnummer Omschrijving Favorieten
1 10.575.00 Anker compleet
2 10.575.01 Veldwikkeling
3 10.572.01 Motorhuis
4 10.572.33 Luchtgeleidering
5 10.515 Ontstoringscondensator
6 10.572.10 Koolborstelhouder set
7 10.572.08 Koolborstelset
9 10.201.38 Veerring B4
10 10.202.02 Zelft. schroef ZM4x12
11 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
12 10.805.72 Kogellagerkap (lager 6000)
13 10.381.29 Afdekkap
14 10.568 Plaatschroef HC4,8x45 DIN 7981
15 10.575.02 Aansluitdoos
16 10.572.14 Plaatschroef HC5,3x38 DIN 7981
17 10.575.32 Schakelaar
19 10.575.03 Kabeltule
20 10.390 Aansluitsnoer QWPK groen 2x1mm
21 10.575.04 Lagerschild
22 10.381.34 Centr.stift tussenlagerschild
23 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
24 10.530 Borgring 28/1,2 DIN 472
25 10.529 Borgring 11/1
26 10.572.37 Pakking
27 10.528 Naaldlager HK1010
28 10.527 Naaldlager HK 0810
29 10.575.47 Tandwielhuis
30 10.525 Lager 6001/2RSH-C3
31 10.532 Lager 23/2 6000 2RSH-C3
32 10.575.48 Hoofdas
33 10.575.05 Spie B6x6x20A
34 10.575.06 Lager 6005 2RS
36 10.533 Lager 23/2 6004/2RS1
37 10.485 Passchijf 20/28x0,1 din 988-ps
38 10.575.07 Hoofdastandwiel
39 10.561 Borgring 20x1,2 DIN 471
40 10.575.08 Tussenas
41 10.575.09 Spie 5x5x10
42 10.575.10 Tandwiel
43 10.575.11 Tussenas nr 2
44 10.575.12 Tandwiel tbv as nr 2
45 10.575.13 Tussenas nr 1
46 10.575.14 Tandwiel gekarteld 1
47 10.575.15 Tandwiel gekarteld 2
48 10.201.51 Veerring 25/12,2x0,9
49 10.575.16 Ring 12/ 0,5
50 10.575.17 Ring
51 10.575.18 Sluitveer (9)
52 10.575.19 Koppeling kompl. + pos. 41,45
201 10.575.20 Frame voor kuip
202 10.575.21 As tbv frame
203 10.575.22 Rubber wiel A/125/35/G
204 10.575.23 Borgring 14/1
205 10.575.24 Ring 15
206 10.575.25 Steunstang
209 10.575.49 Beschermplaat
211 10.575.26 Ring 5,3
212 10.575.27 Borgpen
213 08.001.31 Moer(zeskant) m10 verzinkt
214 08.000.70 Bout(tap)zeskant m10x60 (8.8)
215 10.575.28 Veiligheidspin
216 10.575.50 Kartelknop M8x25
217 10.575.29 Cilinderschroef M8x20
218 10.575.44 Veerring A8
219 10.575.30 Rooster tbv frame
220 10.575.31 Afdekdop frame
Terug naar het overzicht